Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 57/58, import hesel

Jak jednoduše z FF 56 a nižší dostat hesla do čisté instalace FF 57, případně na jiný PC? V nižších verzích Firefoxu dobře funguje addon Password Exporter (export/import prostřednictvím *xml), ten ale pro FF 57 a vyšší neexistuje.

Sync, s hesly někde v cloudu, použít nechci. A o synchronizaci napříč zařízeními nestojím, jde mi jen o jednorázový převod

Díky za tip.

To já taky, ale ten FF58 to prostě odmítá akceptovat. Celý je na flešce, vč. profilu. Možná by to šlo do FF57, ale dnes se mi přeinstaloval na 58 (je mi to jedno, je to jen testovačka, jak to vypadá a běží)

--
Jsem stará konzerva, ale ta rychlost čerstvého FF58 je oproti té esr verzi obdivuhodně rychlá. Pokud budou doplňky, které jsou pro mě zásadní, nebudu s přechodem váhat. Dnes jedu na FF + PaleMoon, na něm mi bohužel některé weby nechtějí pořádně fungovat. FF57/58 se mi jeví stejně rychlý jako PaleMoon.

Dnes jsem to taky řešil, tak mě gůgl navedl sem.
Odinstaloval jsem tu novou verzi FF 57 a to kompletně.
Nainstaloval starou verzi, nainstaloval doplňky, naimportoval hesla a nainstaloval novou vezri FF.
Je škoda že ty doplňky nějak ubývají.