Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítko on/off na klávesnici?

Dobrý den, mám notebook s rozbitou obrazovkou, tudíž mám k notebooku připojený monitor, obrazovku u notebooku mám furt zavřenou takže když chci notebook zapnout tak ho musím otevírat tak jsem se chtěl zeptat jestli jde tlačítko na zapínání přenastavit na nějakou klávesu na klávesnici, na ní mám jeden hotkey k přepnutí do spánku ( v nastavění tlačítek napájení jde přenastavit jen do spánku a režimu hybernace ). Zkoušel jsem už Sharpkeys ale nic takového co by jsem chtěl tam není, takže se vás chci zeptat jestli tato funkce vůbec jde. Děkuji za odpovědi..

nerozumím uplně dotazu. To jako nepoužíváš klávesnici? Možná ten tajemný model notebooku umí v nastavení biosu některou z voleb jako zapnutí po připojen zdroje napětí nebo wake on usb, stačí klepnout myší a probudí se ze standby (ovšem má při tom nepatrnou spotřebu 0.5W + zdroj)
Sharpkeys (super program na opravu zprzněných layoutů Lenovo) logicky funguje jen ve windows.