Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč najednou telefon žere 10x víc energie v klidu?

Zdravím, proč mi mobil Nokia E71 žere v idle 52 mA ? Poznám to obvykle až tak, že po půl dni se mi baterka ukazuje 3/7 čárek (1500mAh/50mA=30h= den a něco). Normální spotřeba v idle je 3-5mA (1500mAh/...=300-500h=12.5-21 dní) - normálně telefon dobíjím po týdnu (sem tam volám, často píšu poznámky). Prostě se někdy stane, že se telefon dostane do stavu vyšší spotřeby(po restartu už se vrátí do normálu).

Jak zjistím, co způsobuje takovou spotřebu? Nebo spíš co způsobí, že se telefon do takového stavu vyšší spotřeby dostane. V "Alt+Tab" samozřejmě nic není, ale myslím, že během něčeho se stane, že tam začne běžet nějaký proces a furt vytěžovat procesor, nebo nějaký bug v nějakém daemonu (v symbianu je plno "Serverů"), který se zacyklí.

Kde je nastavení je baterie nastavení je baterie a pod ní seznam procesů ? Nic takového jsem na symbianu nikdy neviděl. Nebo to umí nějaká .sisx aplikace? Psal jsem, že v seznamu spuštěných aplikací (podržet tlačítko domečku) nic není-Jen Menu a Standby jako obvykle.

Jediné, co mohu ,je v programu ActiveFile vyjet seznam Processes(stovky) a Tasks(20). a teď který z nich to bude? Navíc spotřeba cpu je podezřele nízká.