Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potiahne táto pc zostava hry ?

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či by táto zostava pc potiahla nejaké tie hry.?(cs:go,minecraft,call of duty modern warfare 3,...)

Základná doska MSI H110M PRO-VD PLUS

Procesor Intel Celeron G3930

Grafická karta MSI GT 710 2GD3 LP

Chladič na procesor AKASA AK-CC7108EP01

Operačná pamäť Patriot 4 GB DDR4 2133 Mhz CL15 Signature Line s chladičom

Zdroj ATX-350W JSP

(samozrejme ešte Hard disk,´´cd mechanika´´.)

Požadavky Call of Duty MW3:Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvoujádrový procesor 2400MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 8600 GT / Radeon X1950), 16.00GB volno na disku, DVDROM, Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.

Edit: Ty tu grafiku ještě nemáš? Tak pořiď jinou s GDR5. K té sestavě by se hodila RX550.

Opravuju a skládám PC 15 let, takže něco o tom vím...
Otázka zněla, jestli rozjede ty staré hry. Takže ano, rozjede. Je jasné, že by to chtělo celou novou sestavu, ale pokud tazatel nemá peníze navíc, tak mu to nepomůže. S grafikou a zdrojem s tebou souhlasím, proto jsem navrhnul RX550, která moc nežere.