Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 57

Tak co? Přešli jste?

Já se toho dlouhou dobu obával. Před pár dny jsem si nainstaloval portable developer's verzi a byl jsem velmi překvapen rychlostí FF. Je pravda, že některá rozšíření mi chybí, ale žádné z toho není kritické.

Blokátory reklam, Ghostery, Stylish, Screengrab, translátor a Software602 plugin na formuláře funguje.

Trochu mi schází pořádný downloader se statusbarem (Download Manager S3), který ukazoval okamžitou rychlost stahování jednotlivých souborů. Kdyby byl dole plný statusbar, nevadilo by mi (měl jsem na něm vpravo dole ikony addonů). Kupodivu mi nakonec nechybí Classic theme restorer. Akorát taby jsou nad adresním řádkem, snad si zvyknu.

Dnes jsem aktualizoval esr 52 na 57. A určitě u toho zůstanu, ta rychlost je velmi příjemná.

Ja dneska updatla na pracovnim pocitaci. Na domacim mam jeste porad 46 :D
Kazdopadne.. 57 bude ok, az prijdu na to, jak dostat panely pod adresni a zalozkovy radek. A pokud mi nezablokuje moje oblibene doplnky. Takze si musim jeste pozjistovat, co a jak - pak si to mozna nahodim i na svuj notas :)

edit: je to paradoxni a divny, ale v chrome (ktery pouzivam taky) mi panely nahore nevadi.. ve FF mi vadi strasne.

Mám obavu, že tohle šíbrování s elementy nahoru-dolů už nebude možné. Proto taky skončil Classic Theme Restorer.

Já měl s FF57 hrůzu snad rok dopředu, možná víc - a sám se divím, jak rychle mě obavy opustily. Vedle FF mám PaleMoon, ale neběží mi v něm vše tak, jak bych chtěl.

Já změnil (už snad před rokem) min na 100px a max na 101px a vůbec se to neprojevilo. Stále se natahují jako gumové. Víc mi ale vadí, že když je panelů hodně, neskočí to na další řádek (jako s doplňkem TabMixPlus), ale musí se klikat jako u blbých na posun.

Výchozí min. (browser.tabs.tabMinWidth) bylo 76, což bylo na můj vkus příliš málo. Změnil jsem na 110 a tak mi to vyhovuje.
Výchozí max. (browser.tabs.tabClipWidth) bylo 140 a to jsem změnil na 210.
Když je panelů více, zmenší se na mi vyhovující velikost. Ty dva řádky bych ale asi taky bral (nemám s tím ovšem zkušenost).