Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Java - na localhostu chodí, na serveru nee

Ahoj,

dávám si dohromady eshop. Menu je udělané v JS, zbytek v PHP. Na PC používám PHP klienta WOS a vše chodí, jak má. Když ale celý web nahraju na server, nefunguje mi JavaScript a tímpádem je eshop nefunkční (viz. na adrese index.html_ )

Čím by to mohlo být? Že by na serveru nefungovala Java, se mi zdá jako blbost. (webhosting od Aurem.cz)

Můžete někdo poradit, prosím?

Děkuji. Tom

A co na tom ma byt konkretne reseno javascriptem?
Na intro.html mas spatne kodovani cestiny. Na rozliseni 1024x768 to vypada fakt priserne. Jinak krome toho, ze eshop je prazdny to v celku jede. Krome toho, ze jsem si musel soubor ulozit a prejmenovat na html, protoze server ani prohlizec priponu html_ nezna, a poupravit odkazy aby byly absolutni cestou, nikoli pouze relativni, tak se mi stranka zobrazila.

Za to podtržítko se omlouvám, umístil jsem tam raději ještě totožný soubor pod názvem index2.html .
Eshop právě prázdný není - zboží se nechce zobrazovat díky nefunkčnímu menu, resp. díky nefunkční Javě. Nemůže být nějaký problém v podpoře Javy na serveru?
Adresy v odkazech jsou sice relativní, ale vždy začínají "../", tedy se začátkem cesty v rootu, a to by fungovat mělo.

Vyřešeno.

Na serveru poskytovatele byl nastavený parametr "register_globals=On" (nevím, k čemu slouží); nyní je po konzultaci s adminem mého hostingu nastaveno na Off, takže je to funkční.
Díky nefunkčnímu menu se ani nenastavovaly .css styly, definované pomocí php skriptu. Proto bylo nefunkční to menu.

Takže díky za rady, pánové!

Tom

Na serveri ti chýba súbor .css.

JavaScript vyzerá funkčne, hoci by sa dal zapísať jednoduchšie. Napr. nejako takto:

Desc.className == "Desc_off" ? "Desc_on" : "Desc_off";

Tree.className = Tree.className.replace(/^(on|off)(_)?/, function($0, $1, $2) {
  return ($1 == "on" ? "off" : "on") + $2;
});