Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co si myslíte o tomto notebooku produkt a jestli se vyplatí si připlatit za SSD 1 000 Kč, popřípadě jestli je nějaký lepší notebook za tuto cenu.
Předem děkuji.

Lidičky potřeboval bych poslední radu, po pečlivém zkoumání a bádání jsem přišel na tyto notebooky, zdají se mi dobré, takže bych se chtěl zeptat, který z nich je lepší a jestli se vyplatí připlatit si za i-7 a GTX-1050 Ti, popřípadě jestli někdo má s těmito notebooky zkušenosti.
Předem děkuji.

Take se dotazi. Ve vyberu uvedenem VůbecNevim je tento parametr pro disky:

Lenovo: M.2 PCIe/AHCI (slot)

HP: M.2 PCIe/NVMe (slot)

Jaky je mezitim rozdil?

---

Jinak podle me se i7-HQ nevyplati, na hry a bezne programy ke grafice GTX1050(Ti) staci i5-HQ.

Naopak ja bych chtel GTX1050Ti, protoze proste je minimalne o 15% vykonejsi, v nekterych hrach to bude znat jeste vic. Jenze zase kdyz porovnam ty dve Lenova vedle sebe, tak +4000 za trochu lepsi grafiku je fakt hodne.

Taky jsem koukal jaký je rozdíl mezi ASCI a NVMe. Moc jsem toho nenašel, ale NVMe je novější, tudíž by mělo být rychlejší, ale teď nevím jestli se vyplatí investovat do toho HP, nebo by stačilo to Lenovo. Přece jenom 3 tisíce jsou taky celkem dost.