Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přípojení Ethernetu na ADSL

Zdravím, koupil jsem bazarový router a nějak jsem opomněl kouknout na přípojku, počítal jsem že to bude klasicky ethernet. No stala se mi nepříjemná situace že router mi došel a byla tam přípojka na ADSL. Z antény mi vede pouze Ethernet a tak se ptám jestli je možné nějak připojit ethernet do ADSL slotu, možná je to úplně nesmyslné ale za zeptání nic nedám :) předem díky

Router: ASUS DSL-N55U

Nakonec jsem to vyřešil velice jednoduše, do routeru jsem do libovolného portu zapojil ethernet z té krabičky co jde z antény a potom v nastavení routeru vypnul DHCP a funguje to normálně jako wifi router :). Je to nějak nevezpečné nebo tak mít vypnuté to DHCP ? moc se v tom nevyznám :)