Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v pohodě sestava?

Ahoj, skládám si nový počítač.
chtěl bych se zeptat, zda je tato sestava v pohodě..
Představuji si na tom především hrát hry ve vysoké kvalitě. k tomu nějaké grafické práce, které jsou také dost náročné.
Myslíte, že chlazení k procesoru stačí, nebo bych měl přikoupit jiné?
Je lepší mít 2x4gb RAM, nebo 1x8gb?
Chtěl bych to mít co nejlevnější, vyměnili byste něco co by bylo za nižší cenu ale v podobné (nebo lépe lepší) kvalitě a výkonu?
Zdroj je v pohodě? nestačilo by něco levnějšího a méně výkoného?

Děkuji moc za rady. :)
https://www.czc.cz/2hksha2pd6gcca536ml50pd9ta/seznam
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Představuji si na tom především hrát hry ve vysoké kvalitě. k tomu nějaké grafické práce, které jsou také dost náročné.

Představovat si to můžeš i bez počítače, vyjde to levněji. Třeba tady sestava od M-Pola. A další a další, vše v kategorii PC sestavy.