Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do školy

Ahoj.
Hledám nějaký noťas do školy který by splňoval tyhle požadavky :

Windows 10

Grafická karta
AMD nebo NVIDIA

Paměť grafické karty
2 048 MB a vyšší

Čip grafické karty
AMD Radeon (NVIDIA GeForce)

Procesor
Skylake

Typ procesoru
Intel Core i7

Úhlopříčka displeje
17,3"

Rozlišení
Full HD (1920x1080) / 4K

Typ úložiště
HDD (SSD) nebo Hybridní

Kapacita disku
1000 GB

Rychlost otáček HDD
7 200 ot/min

Operační paměť
16 GB

A vešel se tak do 20-25 tisíc. Ve škole mě doporučovali MSI, ale jestli víte o nějakých jiných, byla bych ráda i za ně. Zkoušela jsem na e-shopech najít nějaký počítač co by toto splňoval, ale nenašla jsem toho moc, nebo vůbec nic.

Za všechny odpovědi a rady děkuji.

Vkládám sem jen to, co mají na stránkách a bylo mi řečeno. Proč to tak musí být nevím, ale studenti tam počítače mají, takže něco takového musí existovat. Tohle jsou doporučené požadavky, ale myslím že zrovna Skylake je všude stejný.