Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta hesla v thuhderbirdu

Při odesílání zprávy v thunderbirdu je vyžadováno heslo k ůčtu na smtp.centrum.jak zjistím heslo,nebo jak zadám heslo nové ještě tady mám rámeček na zaškrtnutí správy hesel pro uložení děkuji za odpověd

Nevím,jestli centrum zajištuje odesílání pošty všem,ale zřejmě smtp nebude centrum.cz,ale podle poskytovatele internetového připojení.Najdeš to na jejich stránkách nebo ve smlouvě.Ovšem heslo Ti neporadí nikdo.To se vyplnuje pro pop3,tj.příjem pošty.Snad mají nějakou podporu nebo nápovědu pro zapomenutí hesla.
Jinak píšeš ztráta hesla,tj.ono už v Thunderbirdu bylo zadané a uložené?Tak se koukni na Nástroje-Možnosti-Zabezpečení-Zobrazit hesla.

Heslá sú uložené v nainštalovanom Thunderbird. Ak si heslo úmyselne zmazal, máš smolu. Píš si radšej všetko na svoje čelo, na ruku naslinenou tintovou tuškou, ak neovládaš prácu so zálohami v digitálnom stave.

Potom je ešte možnosť, že máš zle nastavený dátum OS, neplatný certifikát, zopsutého bájneho ftáka Thunderbird.