Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hlásenie B2 pri štarte systému

Zdravím. Mám menší problém a neviem, ako ho vyriešiť. Mám v PC zdroj o výkone 600W. Doteraz som v ňom mal grafiku GTX580, ale dnes som tam dal ZOTAC GeForce GTX 780 AMP! Edition, pri ktorej sa taktiež píše odporúčaný zdroj 600W. Pri zapnutí počítača monitor očernie a v ľavom hornom rohu svieti kurzor a v pravom dolnom rohu svieti hláška B2. Toto trvá asi 90 sekúnd počas ktorých počítač trikrát pípne a až potom nabehne windows(7). Doteraz windows nabiehal asi 30 sekúnd. Neviete v čom je problém? Ďakujem.

Kurňa.... ak som to správne pochopil, tak by mohol byť problém s biosom... ale čo urobím, keď mi soft Liveupdate5, ktorý mám na CD od základnej dosky vyhodí hlášku, že mám poslednú verziu BIOS..... ale fakt si nie som istý, či netrepe hovadiny ten Liveupdate

ale fakt si nie som istý, či netrepe hovadiny ten Liveupdate

Na nějaký Liveupdate se vykašli, zjisti si, jakou máš základní desku (přesné označení včetně čísla revize), najeď na web výrobce a tam zjistíš, jaká je poslední verze biosu. Kdybys tu základní desku napsal hned v dotazu, už jsi tady dávno mohl mít odkaz.....