Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak v eshopu zorganizovat časté otázky pro produkty?

Ahoj, vlastníme e-shop, prostřednictvím kterého prodáváme dětské zboží. Řešíme, jak by šly vyřešit časté dotazy od zákaazníků k jednotlivým produktům. FAQ je okolo 50 téměř ke každé kategorii. Potřebujeme FAQ přehledně roztřídit, aby uživatel dostal co nejrychlejší odpověď na otázku. Jak to lze vyřešit, aby bylo FAQ snadno dohledatelné? Existuje nějaký systém nebo si budeme muset nechat zpracovat vlastní? Jak napojit FAQ k jednotlivým produktům?

Nechceme zákazníka zbytečně zahltit a mást ho. Nemáte někdo nějaké řešení? Nebo zkušenost s nějakým systémem? Díky za info!

Především byste měli otázky a odpovědi dostat do databáze (nebo aspoň odkaz ke každému, kde je uložen v souboru).
Pak opět v databázi uložit vazbu mezi identifikátorem otázky a identifikátorem produktu (skupiny produktů).
Pro vývojáře Vašeho eshopu ovšem tyhle poučky nemusím psát - nejedná se obtížný úkol po programátorské stránce.
Hodně mravenčí práce by mohlo být s naplněním a údržbou databáze, protože v dětském zboží budete mít asi hodně různorodých položek.

topologicky si zařadit produkty do skupin/tagů/kategorií,, kterých se budou týkat stejné otázky (například dudlík, elektrický dudlík, mechanický dudlík). Otázky také seskupit do okruhů (elektronický dudlík, mechanický dudlík, dudlík).
Pak namapovat (propojit okruhy otázek a druh zboží)

Udělat si model dat otázek (zvážit, zda uživ. rozhraní k editaci otázek ). Udělat model mapování ,tam zřejmě bude nutné rozhraní k přiřazování produktům.

Přidat do šablony někam prezentaci faqU. Přidat možnost přidat otázku k produktu, která se uloží do dalšího modelu nezpracovaných otázek.

Je to php nebo ruby nebo jiný jazyk? jaký orm to používá? šablona je handlebars nebo Twig?

Toliko k abstraktní obecnosti.