Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk není slyšet

Dobrý den! Přestal mi fungovat zvuk. Mám Windows7 a reproduktory Realtek Digital Output ( AC 97 Audio ). Potřebuji poradit, jak v Ovládacích panelech nastavit zvuk. Myslím tím: Přehrávání, Záznam, Zvuky, Komunikace. A také, jak nastavit ten Směšovač vpravo dole, co všechno tam má být. Předem děkuji za odpověď.

v prvom rade si skontroluj,či sa po nejakom update/reštarte počítača nenastavil v ovládacích paneloch zvukovej karty primárny zdroj zvuku na realtek HD audio-analog,či to zostalo nastavené na realtek digital audio output....pokial nie,daj predvolené zariadenie digital audio output....

To netuším, ale asi jen snad čistou instalací každopádně. Mě šlo čistě o kontrolu, zda nějaký zvuk jde ven a nebo zda chyba není v OS - proto rada zkusit jiný zvuk
Není na škodu zkusit při startu počítače zvolit diagnostické menu (pokud to vubec umí) a najít tam volbu test zvuku (repráků), obvykle to zachrčí pár dosovských tónůa hned se zjistí, zda to mluví.