Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon Lide 210 pro Win7

Mám skener Canon Lide 210, stáhnul jsem ovladač, naistaloval do PC s Win7 32bit. Instalace proběhla dle hlášení úspěšně, v Canonu to zahrčí, zařízení je připraveno, ale je to nefunkční. Vůbec se mi nezobrazí připojení skeneru k počítači. Na jiném pc s Win XP to funguje normálně. Poradíte co s tím?

Zkusit onen scaner na jiném PC s windows 7 ,vyloučit možnost jeho vady,případně možnost chyby v OS. Se stejně staženým ovladačem. Pokud bude fungovat,tak hledej chybu ve svém Windowsu. Není třeba možné,že zůstala v registrech nějaká část ovladače při dřívější nějaké nedokončené instalaci skeneru ? Možná zkusit body obnovení,ale pozor na možnost ztráty jiných programů.