Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrat k Windows 7

Marně se už měsíc snažím dostat do notebooku zpět Windows 7.Po aktualizaci na Win 10,jsem propásl
možnost do 30 dnů se vrátit.A tak jsem zkoušel vše možné,přenastavení BIOSu na bootování z DVD nebo Flash disku.
Nepomohlo.DVD jednotka je OK,ověřeno.Potm jsem zkoušel různé návody,ale nic.Naposledy tento :https://wintip.cz/443-jak-se-vratit-z-windows-10-k-puvodni-verzi-windows. A posléze tento odkaz: https://wintip.cz/519-jak-vytvorit-bitovou-kopii-ve-windows#obnoveni
Tedy Nastavení-aktualizace-obnovení - Obnovit počítač do továrního nastavení - obnovení z bitové kopie systému.
Mám originální bootovací DVD Windows 7 i s reg.kódem.Vytvořil jsem z něj bitovou kopii na Flash disk.
Ale systém bitovou kopii nenašel,ani na DVD a ani na flash disku.A tak si už nevím rady co s tím.
Prosím ,na rady typu Win 10 jsou lepší,a podobné nejsem zvědavý.Jinak díky za odpovědi.

Podle mě jen nemá někdo na uhlí, takže mu je děsná zima a třese se zimou a jen prostě při tom třesu zrovna stála jeho myš nad mínuskem no. Já bych z toho vědu nedělal. Stávají se horší věci. Třeba na zive chcou myslím zavést reklamu s proměnnou možná něco ve smyslu aktualne, takže člověk by pak musel ztrácet hodně času s tím, jak to řešit, takže zkrotím mou úchylku tam těm dementům na všechno reagovat a prostě si zakážu všechny cookies a psát tam prostě nebudu, jen se na ty dementy budu koukat (jako třeba v zivácké poradně a tak). Tedy jako kdyby mě dělal problém zablokovat jedinou reklamu. Ono se to fakt děsně blbě blokuje, když prvkům přiřádíš určitý název elementu (reklamě a obsahu) a pokud není reklama, zablokuješ všechno. Teď to tam ještě nefunguje, ale mám takovýho tucha, že tam něco zkouší.