Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada k monitru/vysvětlení/ 60-144hz

Nevím jestli nepíšu blbost, nerozumím tomu, ale zajímá mě to.
Co je menší "zlo" ?? Mít 6ohz moniotr a hrát hru se 100 fps a nebo mít 144hz monitor a mít "jen" 100fps??
A bez ohledu na cenu monitorů a kvalitu jejich panelů.
Díky

Ano, bavíme se o Led.A jestli mi stačí 60 hz? To netuším, já jsem nikdy více jak 60hz monitor neměl, takže nemůžu posoudit.Já teď málokterou hru mám pod 100 fps, tak si říkám jestli nebude lepší vzít 144hz.