Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem k vašemu ůčtu je někdo přihlášen z jiného počítače

dobrý den, tak toto se mi objevilo na ploše ...k vašemu ůčtu je někdo přihlášen z jiného počítače... jedná se o icq... nikdy jsem nikomu heslo nedala, nechápu jak se tohle mohlo stát... můžete mi poradit co mám dělat? projela jsem počítač avastem...něco se tam našlo, pravda,pak spybotem. jaké mi díky tomuto vloupáni se do icq hrozí riziko???jak se mám ted chránit?? :-( díky moc iva

ICQ je deravý protokol, preto sa prihlásil niekto z iného počítača. Mne sa stala taká vec, že som bol u rodičov a niečo som mamine robil na počítači. Zrazu pozerám, že som sa prihlásil. Skoro mi oči vypadli. Pozrel som cez akého klienta a bol to nejaký starodávny QIP 79xx. Okamžite som menil heslo a odvtedy všade používam bezpečné prihlásenie. Neverím, že sa mi to viac nestane. Uvažujem o prechode na Jabber.