Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamy v mobilu

Ahojky přátelé,mám mobil Samsung Galaxy J5 2016
V posledním týdnu mi neustále vyskakují reklamy žádný adblocker tomu nezabrání,už jsem odinstalovala různé aplikace,vyčistila tímto ...Super Speed Cleaner - Antivirus Cleaner & Booster....nic platné.
Prosím o radu.Na internetu budu až večer,kdy bufu reagovat.Moc děkuji Dášena

Ty reklamy vyskakuji kdy, v systemu nebo v aplikacích?
* U androidu je to normalni a jde spís o vlastnost, kdyz sem presel na Android, taky jsem byl z reklam vsude a pri kazdem zmackunti bezmocny.

[TiP] ~ Jestli jsi telefon zakoupila s Android 6, tak se podivej, zda-li nemas nabídku na Update Android 7.0, tam mi to pripadne trochu klidnejsi (tedy mimo neplacene aplikace, to jsou snad jen reklamy a nez se promackas kam chces tak uz znas celou kolekci spodniho pradla a kompletni vanocni nebidku Lídlu ..)

Jak pise XoXoChanel, root nebo-li administratorsky pristup k telefonu je lepsi delat az po uplynuti zarucni doby a i tak je tam riziko, je treba to udelat dokonale spravne, existuji pro to navody pro kazdy telefon.

Jde tam o to, ze ziskanim administratorskeho opravneni mas nektere moznosti, ktere bezny uzivatel nema a prave reklamy jsou jedna oblast, ktera pak jde pomerne dobre odstranit.

Nicmene v tvem pripade to nadmerne zobrazovani reklam delala urcite nejaka aplikace a snad se to jeji identifikaci a odinstalaci vyresilo.

chci se tedy zeptat, je tedy hloupost pořizovat android (pokud nebudu provádět root)? Reklamy nestrpím, jsou zakázané na routeru(takový základ, dns hole) i v prohližečích, neproleze ani svinstvo na na takových kalibrech jako živě, idnes, aktualne, novinky,lupa a je klídek.

Co jineho chces poridit?

iPhona za 35 tisic? A myslis, ze tam reklamy nejsou?

Idealne poridit Androida s podporou LineageOS

https://wiki.lineageos.org/devices/

a nasledne pockat tri mesice, jestli je tvuj telefon OK a udelat root. Ono pro nektere vyrobce neni root ztratou zaruky, to je hlavne u Samsungu, takze ten vynech. Myslim, ze u LG tomu tak neni, mozna Sony taky ne, to si zjisti.

Taky si zjisti, jestli jde udelat vubec root, Huawei s tim myva problem. Ale myslim, ze pokud telefon podporuje LineageOS, tak by root nemel byt problem. Lineage je dobrej, kdyz nechce vyrobce delat bezpecnostni updaty, protoze oni je delaj.

Jinak, jestli znas z desktopu soubor hosts, tak ten je i na Androidu. Vyuzivaji ho myslim jak DroidWall pro zabraneni aplikacim na net, tak AdAway pro zabraneni reklamnich webu do tveho telefonu. No ale bez rootu se neda editovat, tak jako zadnej systemovej soubor.

• Ale i presto se mi nezda ze nemas jeste nabidku pro UPdate pro Frimware, v CR "Vodafone" uz uvolnill tusim i Android 7.1.1
[TiP] ~ Tento UP bych ti urcite doporucil, ne ze jen 7.x je optimizovanejsi a muzes pocitit i mirné zrychleni, min reklam, ale i také bezpecnejsi, umyslne pouzivat absoleni verzi nemusi byt nejlepsi reseni.