Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava do 20.000+- bez příslušenství

Ahoj, kamarád by si rád pořídil nový PC (návrh nejlépe od pana M-POla :-) ). Limit máme 25k ale bednu chceme do 20k za těch 5 by jsme rádi pořídili Monitor(který nám též můžete doporučit) myš a klávesnici. PC by měl sloužit výhradně na hry, prosíme o radu se sestavou. S příchodem nových Intelů nevím jestli se vyplatí vzít Ryzen to nechám na vás co bude lepší za tyhle peníze. Mockrát děkujeme za návrhy a za váš čas.

Slo by to i pod 20K, ale az po novem roce, az prijdou Becka desky pro Intel.

i3-8350K
B360 deska
silentiumpc skrin za 800
crucial DDR4 2400 2x4GB za 1990

zbytek jak pises a je na 20K.

Jestli je to darek k vanocum, tak je to bezpredmetne a jedinna moznost to co pises.

Ke GTX1060 staci ctyrjadro. Jinak s ohledem do budoucna, pokud by menil jen grafiku, tak ano, mas pravdu, ale ted ho to vyjde draz nez zamysleny rozpocet, proto ta alternativa.

Arctic F12 jsou docela slusne vetraky, cca. jeden z desiti je spatny, ale v nejhorsim se vyreklamuje, jinak dobry pruvan a tiche.

F12 jsou Silent, obyc, PWM a TC.

Pokud mas na desce dostatek pripojeni na PWM, tak doporucuju ten.

Druha varianta je obycejny + manualni regulaci.

A treti varianta jsou prave ty Silent, ktere ja treba neuprednostnuju, ale M-Pol ano.

Pak jsou jeste TC s termalni sondou, ale to mi prijde, ze moc nefunguje a obvykle je to hlasitejsi, neni to tak presne.

F12 PWM umi 350-1200 ot. Reguluje si to deska. F12 Silent je 600 ot. Z toho vychazi, ze pri vhodnem nastaveni PWM muze ten prvni bezet mene a teda dosahnout naproste neslysitelnosti. Naopak 600ot. je u techto vetracku velmi mirne slyset, ale jsou slyset.