Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava do 20.000+- bez příslušenství

Ahoj, kamarád by si rád pořídil nový PC (návrh nejlépe od pana M-POla :-) ). Limit máme 25k ale bednu chceme do 20k za těch 5 by jsme rádi pořídili Monitor(který nám též můžete doporučit) myš a klávesnici. PC by měl sloužit výhradně na hry, prosíme o radu se sestavou. S příchodem nových Intelů nevím jestli se vyplatí vzít Ryzen to nechám na vás co bude lepší za tyhle peníze. Mockrát děkujeme za návrhy a za váš čas.

Slo by to i pod 20K, ale az po novem roce, az prijdou Becka desky pro Intel.

i3-8350K
B360 deska
silentiumpc skrin za 800
crucial DDR4 2400 2x4GB za 1990

zbytek jak pises a je na 20K.

Jestli je to darek k vanocum, tak je to bezpredmetne a jedinna moznost to co pises.

Arctic F12 jsou docela slusne vetraky, cca. jeden z desiti je spatny, ale v nejhorsim se vyreklamuje, jinak dobry pruvan a tiche.

F12 jsou Silent, obyc, PWM a TC.

Pokud mas na desce dostatek pripojeni na PWM, tak doporucuju ten.

Druha varianta je obycejny + manualni regulaci.

A treti varianta jsou prave ty Silent, ktere ja treba neuprednostnuju, ale M-Pol ano.

Pak jsou jeste TC s termalni sondou, ale to mi prijde, ze moc nefunguje a obvykle je to hlasitejsi, neni to tak presne.

F12 PWM umi 350-1200 ot. Reguluje si to deska. F12 Silent je 600 ot. Z toho vychazi, ze pri vhodnem nastaveni PWM muze ten prvni bezet mene a teda dosahnout naproste neslysitelnosti. Naopak 600ot. je u techto vetracku velmi mirne slyset, ale jsou slyset.