Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vliv snížení detailů na FPS

zdravim kdyz mam ve hre vytizeny procesor i grafiku na 100% a snizim na grafice detaily antileasing stiny atd. budu mit vice FPS ?

Změna předmětu, původně: FPS lepe vysvetlene (L-Core)

Nevím u současných her, ale třeba Company of Heroes má v nastavení uvedeno na co a jaký vliv/procesor - g.karta má nastavení u jednotlivých položek.
Jinak obecně pro procesor si nejvíce při vypnutém vyhlazování jsou to stíny/snížit, vypnout a textury/snížit.

• Nesnízí, "Antialiasing" jede pres vypocet GPU (tak jako vypocet poligonu), CPU vyrazne ulevís treba pouzitim Direct@X12 u podporujicich her.

[TiP] ~ Sniz treba rozliseni na "720p", sniz vykreslovaní do velké vzdalenosti, nepouzivej nejaké bloom rozmazavace a zapni "VSync" (vertikalni synchronizaci) + "Duble@Buffering", CPU ulevis i snizenim vypoctu pozice "Foule|dav lidí(kuprikladu lidi ve meste), predmetu, geometrie|trava, stromy etc, u nekterych strategickych her jde nastavit zobrazeni jednotek ve 2D a podobne, je to zcela partikularni dle hry, DirectX etc..