Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno infikace?

Zdravím, jen si tak šmejdim po internetu a najednou mi naskakovali okna prohlížeče bylo to šílený naskakovali dost rychle nešlo to zastavit, když se to blýžilo k číslu asi 80ti oken tak jsem pc radši vytáhl ze zásuvky. Superantispyware nic nenašel ani v nouzovým režimu, avast se ani neobtěžoval, dal jsem výpis z hijackthis na analýzu a tam nic. Co by to mohlo být? Děkuju za pomoc

Jednoho času byl hrozně populární odkaz na obrázek (nebyl to obrázek, ale mailto)ktetrý otevíral další mailto - a cykloval - tenkrát na chatu to lehlo celý, kromě mě - já čučel na bednu a neklikal. :-D
---
Jaký prohlížeč?
Jaký stránky?
hijack je jen pomůcka, takže to nemusí najít.

No to je to, správce jsem spustil, jako první co mě napadlo jak to zastavit a tam bylo těch 80 úloh které narůstali takže zde jsem byl v hajzlu.
Kouknu na tu historii a na ty viry.cz.

PS: teď jsem koukal do historie a nic tam neni, to je způsobeno asi tím, že jsem ten pc vytáhl ze zásuvky.

že jsem ten pc vytáhl ze zásuvky

LOL víš co by se stalo, kdyby to náhodou hrabalo třeba do MFT nebo do systémových souborů? Abys pak nedopadl jako já, když mi při paření her ti experti z EON vypli elektriku a při startu na mě vybafla hláška ntoskrln.exe poškozen, naštěstí odpovídá pouze za zobrazení Billova 4-barevného okýnka, takže to šlo opravit z DOSu příkazem copy E:\i386\ntoskrln.exe C:\%windir%\system32\ , restart a jel jsem dál, popř. by šlo bez inst. CD najet do nouzáku a dopsat do boot.ini za bootovací OS /noguiboot, popř. ještě /sos, aby bylo vidět, že to něco dělá. Jinak tohle svinstvo celkem solidně likviduju logoffem, popř. vypnutím explorere.exe

Maně si vzpomínám na dětský výraz pro amputaci paže.....pacifik

Zajímavé, v tom případě navrhuji, abychom všechny pedofily považovali za pedofiky a pacifikovali je motorovou pilou...Vlastně bychom je mohli zároveň i pedofikovat a penisofikovat.

Taaak na viry.cz jsme to rozebíraly, hledaly, fixovaly, scanovaly, vrtaly a řezaly, a výsledek nic jsme nenašly.

Takže asi to byl jen planý poplach. Snad se to nestane znovu.
Asi to bylo něco z toho co jste tu psali.

Takže díky a značím jako vyřešené.;-)