Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno infikace?

Zdravím, jen si tak šmejdim po internetu a najednou mi naskakovali okna prohlížeče bylo to šílený naskakovali dost rychle nešlo to zastavit, když se to blýžilo k číslu asi 80ti oken tak jsem pc radši vytáhl ze zásuvky. Superantispyware nic nenašel ani v nouzovým režimu, avast se ani neobtěžoval, dal jsem výpis z hijackthis na analýzu a tam nic. Co by to mohlo být? Děkuju za pomoc

Taaak na viry.cz jsme to rozebíraly, hledaly, fixovaly, scanovaly, vrtaly a řezaly, a výsledek nic jsme nenašly.

Takže asi to byl jen planý poplach. Snad se to nestane znovu.
Asi to bylo něco z toho co jste tu psali.

Takže díky a značím jako vyřešené.;-)