Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP-Link TL-WN722N nelze zprovoznit na novem pc

Zdravím, nedávno jsem si pořídil nový pc, jelikož se v těhle věcech pořádně nevyznám, pořidil jsem si už složenou sestavu (https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox-gtx1080-star-wars-battlefront-ii-edice-d5154294.htm). U předchozího pc jsem se k internetu dostával přes wifi pomocí TP Linku TL-WN722N, ovladač jsem měl z cd a vše fungovalo ok. U nového pc mám problém - zkoušel jsem ovladač nejdriv stahnout na notebooku (http://cz.tp-link.com/download/TL-WN722N.html#Driver) hodit na flashku a nainstalovat na novém pc. Ovladač ale nebyl schopen adaptér najít. Tak jsem vyhrabal starej DVD rom na usb, hodil do něj cd s ovladačem a to prozměnu hází error "The installer can not run on this platform". V normálním HW se vyznám jen hodně slabě, přes sítě vůbec, takže i po hodině hledání na netu ruzných fixů jsem uplně ztracenej. Uníká mi nějaká špatná kompabilita, je potřeba koupit nějaký jiný zařízení nebo je snažší řešení? Předem díky za jakoukoli pomoc.

Já mám tu samou WiFi kartu. Když jsem dělal upgrade počítače, tak mi taky nešla. Přišel jsem na to, že v USB portech 3.0 a 3.1 nejde. Po zapojení do USB 2.0 se nainstalovala sama. Win 10 64-bit. Zkus taky.