Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka na USB nebo Jack?

Zdravim, jelikož se blížej vánoce a chtěl bych si koupit nová sluchátka tak se chci zeptat jaký jsou lepší jestli ty co maj USB, nebo ty co maj Jack. Jde mi o to jaký budou mít lepší zvuk :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Pokud ti jde o hry tak se vybíraj hlavně sluchátka ,zvuk - stereo/mikrofon jack tyhle , pokud ti jde hlavně o kvalitu zvuku/zpracování tak tyhle,pokud o kvalitu zvuku a nízkou cenu tak zmíněný Superlux....(všechny jack)

USB vícekanálový jako HyperX Cloud II maj zvukovku a 5:1 / 7:1 zvuk ovšem životnost nic moc tý zvukovky,dá se říct že nic lepšího nevykoumáš......Druhá varianta Creative

Za mě teda raději kvalitní stereo....

Zvuk především záleží na samotných sluchátkách, nikoliv připojení.
Pokud bys chtěl sluchátka připojit někdy i k mobilu, či tabletu, tak Jack. Jestli na PC, tak je to jedno. I když - pokud máš kvalitní zvukovku, tak raději opět Jack, protože USB sluchátka obsahují vlastní zvukový čip, takže tvoje zvukovka v PC bude při použití USB sluchátek nevyužita.