Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 40 pin lvds kabel k LCD displeji

Ahoj mám otázku ohledně zapojení 40 pin kabelů na displeje v noteboocích.Je zapojení kontaktů ve všech různých 40 pin konektorech stejné?

Například: Zapojím kabel 40 pin lvds který je široký třeba 3 cm a pomocí drátků ho propojím s displejem který má 40 pin lvds jen 2,5 cm široký.

Je tedy vše stejné nebo se liší šířkou konektoru i zapojení kontaktů v kabelu tak i displeji?

TW tie displaye maju rozne rozlisenie a mozno aj dalsie parametre (PPC a 6bit/8bit) takze budes musiet dufat ze vyrobca pouzil EDID EEPROM v paneli a nema tie parametre nastavene napevno (resp. ulozene inde) v BIOSe. To uvidis ked bude napr. pol obrazu mimo tak mas blbe EDID data.