Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převod firemní domény z nedostupného zaměstnance na jinou osobu

Existuje nějaký způsob, jak převést cz doménu z bývalého zaměstnance, který odjel do zahraničí a nemáme na něj kontakt, na jinou osobu, pokud máme přístup k administraci domény na domena.cz? Všechny pokusy o převod ztroskotaly na osobním potvrzovacím emailu zaměstnance, ke kterému nemáme přístup a netuším, jestli má vůbec k němu přístup on. Email má navíc divný formát, jmeno.prijmeni@pohoda.cz, což je doména firmy Stormware a jejího účetního systému Pohoda, ale dotyčný není a snad ani nikdy nebyl zaměstnancem Stormware.

Bohužel nelze vyloučit situaci, že doménu ztratíte úplně. Potom bude pozdě bycha honit.
Předpokládám, že si stránky na ní spravujete sami nebo Vámi placený partner.
Pak si zakupte další doménu - nezchudnete.
Na ni Váš web přesuňte a přesměrujte na něj původní odkazy (301).
Všechny odkazy budou fungovat, akorát Google i Vaši zákazníci si nenásilně zvyknou na novou doménu.