Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout automaické spuštění videa?

Hezký den.
Dávám to do sekce software, neboť jde asi o prohlížeč.
Mám win7 home premium. Firefox 38 ESR (už ten mne štve) a vyšší ještě více.

Pokud si např na youtube naklikám kolečkem několik videí, tak se načtou a začnou se všechna přehrávat. Musím je jednotlivě povypínat.3-[

Hledal jsem, jak to vypnout, ale jediné co jsem našel bylo, jak vypnout automatické přehrání dalšího videa po skončení toho sledovaného.

Možná v "about:config" netuším.

Stejně se chovají video rádoby návody na ž*vě, tam ani netuším, že tam video je a najednou to začne žvanit. Je to ku nasr*ní.
Cizojazyčně hledat neumím. Takže díky za ev. rady/u.
Č.

Tak jsem přenastavil: media.autoplay.enabled na false.

Dále jsem v about:addons nastavil shockwave flash spustit na vyžádání
a zkusil tohle video:

https://www.youtube.com/watch?v=kh3l85F9LAE

A vesele to začalo přehrávat.
Ale: ještě vedle shockwave flashe je tam

OpenH264 video codec a od cisco sytem a ten má volbu spustit na vyžádání zašedlou neaktivní.
Když jsem ho zakázal, tak to nemělo žádný vliv.
Pokud na stránce aktivuji flashblock, tak se zobrazí zástupné "f" nicméně zvuk jede dál a obraz se nespustí ani když chci.
Firfox bez dopňků je to samé.

Jak říkají na východě, vot ťéchnika.

Mám Firefox 52 ESR a Windows 7.

Problém možná bude taky v tom, že Firefox se snaží všechno přehrávat v HTML5 (nevím, od které verze s tím začal). Mi se to video z toho tvého odkazu (při předvolbě media.autoplay.enabled na false) nezačne přehrávat, jenom se uprostřed přehrávače kroutí kolečko.

To posouvací tlačítko na to nemá vliv (což se divím, protože mi to ještě nedávno fungovalo). Když to video chci spustit, tak musím nejdřív kliknout do videa a pak na tlačítko spuštění přehrávání.

V novém profilu to funguje jak má při vypnutém automatickém přehrání v about:config. Ovšem když jsem uviděl co bych si musel přenastavit a dodat, abych dosáhl kýženého vzhledu, tak mě omývali a rezignoval jsem na to. Přehledné nastavování je nenávratně, alespoň pro mne v ( ! )
Zdá se, že se blíží čas změny prohlížeče.

začal jsem používat flashstopper, funguje na webech spolehlivěji než flashblock.

přesto nezabránil automatickému přehrávání videí na aktuálně (ti kripli asi nechápou používání více tabů najednou, kdy se žádný obsah nesmí automaticky spustit). tak jsem doplnil video.aktualne.cz do hosts a můžou si navždy políbit.

Dobrý den.
Tak abych to ukončil.
Provedl jsem očistu Augiášova chléva.
Zjistil jsem, že mám ff verze 38 esr 32 bit, jak jsem psal a vyvolal tím opovržení v určitých myslích.
Ovšem taky ff 64 bit 45.3 esr.
Tato situace vznikla tím, že jsem aktualizoval (nerad, jak jinak jsa konzervou), a stáhl 64bit verzi neuvědomiv si, že předešlá verze je 32bit.
Takže jsem odinstaloval verzi 32 bit (o profil se dělily obě verze) a vzpurné video už se chová mravně po zakázání voleb z odkazu Machr 55 a IQ37.
Tímto děkuji všem zúčastněným za rady a trpělivost.