Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout automaické spuštění videa?

Hezký den.
Dávám to do sekce software, neboť jde asi o prohlížeč.
Mám win7 home premium. Firefox 38 ESR (už ten mne štve) a vyšší ještě více.

Pokud si např na youtube naklikám kolečkem několik videí, tak se načtou a začnou se všechna přehrávat. Musím je jednotlivě povypínat.3-[

Hledal jsem, jak to vypnout, ale jediné co jsem našel bylo, jak vypnout automatické přehrání dalšího videa po skončení toho sledovaného.

Možná v "about:config" netuším.

Stejně se chovají video rádoby návody na ž*vě, tam ani netuším, že tam video je a najednou to začne žvanit. Je to ku nasr*ní.
Cizojazyčně hledat neumím. Takže díky za ev. rady/u.
Č.

Dobrý den.
Tak abych to ukončil.
Provedl jsem očistu Augiášova chléva.
Zjistil jsem, že mám ff verze 38 esr 32 bit, jak jsem psal a vyvolal tím opovržení v určitých myslích.
Ovšem taky ff 64 bit 45.3 esr.
Tato situace vznikla tím, že jsem aktualizoval (nerad, jak jinak jsa konzervou), a stáhl 64bit verzi neuvědomiv si, že předešlá verze je 32bit.
Takže jsem odinstaloval verzi 32 bit (o profil se dělily obě verze) a vzpurné video už se chová mravně po zakázání voleb z odkazu Machr 55 a IQ37.
Tímto děkuji všem zúčastněným za rady a trpělivost.