Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Popis PCB grafické karty

zdravím, mám takový menší problém. mám maturitní práci ve škole a mám tam téma popis grafické karty a mám popsat grafickou kartu jako k čemu slouží (to už mám) a dále mám popsat grafiku jako popis obvodů na PCB (kde se nachází paměti, napájecí obvody, atd.). hledal jsem na různých stránkách ale marně. nepomohl byste mi někdo popsat třeba tento obrázek grafiky msi gtx 1050ti? děkuji za ochotu a případné rady.

V strede je GPU a tie 4 veci dookola su RAM.
Tie 3 cievky (je na nich napis "SFC" neviem co znamena je nepodstatny) a tranzistory a kondenzatory vedla nich je DC menic (3fazovy takze dost silny, t.j. zrejme hlavny pre GPU). Vpravo je este jeden menic s 1cievkou ten bude mozno pre RAM (mavaju odlisne napatie ako GPU procesor)
Potom su este u konektorov vlavo nejake malickosti napr. na prevod urovni DVI/HDMI vs. DP apod, bude tam aj nejaky menic resp. asi len linearny stabilizator pre 5V pre DDC apod, a je tam aj krystalovy oscilator (v tom plechovom puzdre je krystal)