Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopirovat nebo zalohovat pomoci SW?

Ahoj, chci se zeptat, mam dva HDD na jednom je OS WIN XP a na druhem data, jaky je rozdil, pokud si na disku C: vytvorim slozku a zkopiruji do ni data z disku D: nebo pomoci zalohovaciho SW udelam zalohu disku D: do slozky na disku C: Jaky je rozdil mezi prostym kopirovanim dat a vytvarenim zalohy stejnych dat pomoci zalohoveho SW. Velikostne je to skoro stejne. Diky H.

záloha zálohovacím SW může, ale nemusí obsahovat MBR a další systémové oblasti disku, jakož i kompletní zálohu systémových souborů a registrů (což z běžícího systému třeba jednoduše neuděláš).