Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Umřel disk v NASU?

Zdar bando. Po dlouhé době jsem vlezl do NASU a on mi hlásí že na jednom disku není dostatek místa.
Říkám si to je zvláštní, vždyť jsou oba dva stejně velké. Tak koumám dál a zjistil jsem že jeden disk není vidět.
NAS je DNS-321 - D-Link, disky mám v Raid 1.
Pro jistotu už hledám disk na výměnu.

green má nežádoucí uspávací režimy, naska má vlastní uspávací režimy. to v nasce dohromady nedělá dobrotu.

pro milovníky bizzaru: existuje vypínátko těch spacích svinstev, tuším wd3idle, měl by být na ultimatebootcd, můžeš to zkusit.
a neptej se mě, jak dostaneš zelený disk ze své nas do pc s nejlépe odpojenými všemi ostatními disky.

když to nepomůže, nezapomeň aspoň nahlásit, kolik jsi hodil.