Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se po 2 vteřinách vypne.

Stalo se mi 2x za posledních 14 dní, že po stisknutí tlačítka napájení na PC se tento rozjel, ale po 2 vteřinách se vypnul.

Rozjely se větráky, ale vůbec se neaktivoval monitor (ledka LCD pořád v "oranžovém" stavu jako při vypnutém PC), nenajel ani výpis CMOS při bootu.

Při opětovném zapnutí PC naběhne normálně.

Čím to může být? Díky za reakce.

Nejraději bych byl, kdyby měl pravdu M-Pol :)

Zdroj se dá vyměnit (respektive zase si na to budu muset někoho zavolat..), se základovkou je to horší, jak by to systém (W7) přežil..

Zdá se, že se schyluje k dalšímu PC (ten má přes 4 roky), chtěl jsem ještě nějakou dobu vydržet… :-/