Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace W10 na nové SSD

Zdravím....
Koupil jsem si SSD kingston 240gb. BIOS disk vidí a je nastavený jako první v boot pořadí. Instalační program disk vidí taky, systém nainstaluje ale po restartu se vždy jen vypíše: no bootable device. Co s tím ??

V biosu je nastaven UEFI.

Jo jo ty znam.... Zkousel jsem je... Uvidime delam ted novou instalaci. Ale kdyz jsem to zkousel ze shellu opravit posledne tak to dokonce nebylo schopne najit jestli tam je nejaka instalace. Ale zajimave ze to dela jen na ssd. Kdyztak zkusim vypalit dvd a nainstalovat to z nej.

No vypíšu to radši komplet:

Boot Config:
Post Code Routing: LPC

Secondary SATA Controller: IDE
Configure SATA as: AHCI

Boot Menu Type: Advance
Boot Drive Order: Kingston SUV400S
Boot Optical: Enable
Boot Removable device: Enable
Boot Network: Disable
Zip Emulation: Floppy
Boot USB First: Disable
UEFI Boot: Enable

Víc tam toho není.....

Pojďme to ještě trochu zamotat... Co jsem právě zjistil... Mám desku Intel DP55KG Kingsberg. Do BIOS se dá vstoupit normálně přes F2 kde jsou nastavení jak jsem napsal. Pak se dá do BIOSu dostat tlačitkem které je na zadní straně PC, po restartu PC automaticky najede do BIOS. Zde jsou nastavení dá se říct v defaultu a nedaří se je změnit. Pokud je změním, dám uložit tak při dalším restartu se vše vymaže.... Baterie ?? To je otázka... Nechápu ale tu logiku dvojího biosu.

To je staručká MB která ale nebyla levná. Má na sobě Cool svítící lebku které blikají červeně očička když hrabe disk... To jsou asi jediné dva důvody proč jsem si ji koupil... Stála pořádný ranec, a má blikající lebku... Nechtělo se mi moc řešit ten zbytek.... :D