Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké si vybrat Arduino?

Chtěl bych si koupit na hraní arduino. Po pravdě se mi nechce platit skoro sedm kil za originál když klony se prodávají za pár korun.
Bude třeba tohle z GME fungovat v pořádku s origo ovladačema a nebudou tam zakopaní psi?
https://www.gme.cz/klon-arduino-uno-r3-atmega328p-ch340-mini-usb#product-tabs
Aby mě to jako začátečníka neodradilo hned tím, že to nebude kompatibilní s návodama a tak.

Díky!

• Jasny, tu R3 vem, na tvoje pozadavky (zcela dostacujici ;-)
• Co jsem mel nak 4 druhy klonu, tak je to nastejny brdo, ale spatny vylozene nejsou, dela to co ma a voila neni co resi]..
*Ale to elegoo je supr, v KIT je i sonda na mereni telploty, vlhkosti, vzdalenosti, magnetu, pohybu atd, ty kit jsou vetsinou po nakych 30 HW castí, dokonce k tomu davaji 3 knizky z toho 2 v PDF s navody na projekty v c/python nakych 500 stran)