Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak a čím propojit herní PC s notebookem?

Zdravím. Mám doma herní PC a obyčejný notebook s 18 displejem. PC mám kousek od postele ale hrát na něm hry z postele prostě nejde. A tak mě napadlo, že se pokusím nějak zjistit, jestli by se dalo propojit pc s notebookem abych na notebboku hrál to co je v PC nainstalované jako jsou hry atd. Lze to nějak nějakým drátem propojit? Nebo to lze jen přes online internet přes vzdálenou plochu? Nebo stačí nemít internet ale propojit to nějak přes lan přes router? Moc tomu nerozumím. Někdo nějaký nápad?

• Steam link mam zakoupeny ze Steam slev za nakych 10€, na FHD, polsinovky, RPG i na 2.4GHz bez problému.

[TiP] ~ Na "Mirorring" jsem pouzival i "SplashTop", neni to az tak nejhorsi. (dle pripojeni, nastaveni kvality, rozliseni)
"SplashTop" na stahnuti : https://www.splashtop.com/
* Steam ma i moznost "stream", mozna by to slo nejak presto, v pripade ze pujde o hey steam, musis se mrknout ;-)

Tobe je SteamLink k nicemu, to je na TV.
• Uz si zkusil ten 'Splash' ?
* Nepotrebujes ani neja extra vykony NTB, jde jen o "Mirorring", kde hra je kompilovana na PC ktere vysila jen "obraz|video", to zvladne i mobilni ARM jen mit dobre pripojeni

Ešte jednou:

1. grafický výstup v notebooku nieje vstup ale výstup. V notebooku neexistuje grafický vstup.
2. hry sú náročné na renderovanie, cez vzdálenú plochu to nebude stíhať. A jak sami priznávate, máte slabý notebook.
3. notebooky sa nedajú rozširovať o všemožné karty ako u stolných PC, kde by ste mohli "vytvoriť grafický vstup".

haha zrovna koukám na držáky na netu, před chvíli mě to docvaklo, že pokud to chci jen v jedný místonosti, tak je vzdálená plocha nesmysl a místo notasu koupím dalsi nejaky monitor ci tv. Pred chvili jsem pokladal otazku co je lepsi k hernimu pc jestli herni ohnuta tv ci herni ohnutý monitor k pc.