Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč pořád posílá nějakou ip adresu co mi ESET blokuje

Ahoj mám otázku. Nedávno jsem stahoval nějaké torrenty a dostal jsem se na stránku se souborem exe. Říkal jsem si, že to bude nějaký bordel, ale nakonec jsem to stejně otevřel, protože jsem neměl jinou možnost jak ten soubor z někama stáhout. Otevřelo mi to nějaký prohlížeč bez ničeho, jenom jsem mohl klikat na nějaké odkazy,ale tam už jsem byl opatrný, protože mi to přislo jak nějaký prohlížeč na deepweb nebo tak něco. Ani jméno to nemělo, nic. Přikládám sem screen toho co mi ten eset blokuje a tak se ptám, jestli někdo ví jak to smazat. Zkoušel jsem s ním projíždět pc na viry a nic mi to nenašlo, spíš mi to příjde jak nějaký script nebo něco co jede na pozadí prohlížeče, protože někdy se to posílá co 5 minut, někdy co půl minuty, někdy třeba jednou za půl hodiny. Děkuji za rady :)

kdybys tu ip předhodil googlu, věděl bys, žes měl dávno použít nějaký antimalware - tip na adwcleaner jsi už dostal.
klasické antiviry jsou spíš neúčinné. ess sice detekuje podvodné připojení, ale nedokáže najít, co to dělá a vyčistit to, u uživatelů chrome je to typické.

Mám tu i možnost Bez proxy serveru

nastavení proxy obvykle znamená nějaký spyware.