Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak zjistím že grafika nepodporuje hru?

Ahojda,prosím vás jak zjistím že grafická karta nepodporuje nějakou danou hru.

Mám nainstalovanou mafii 2 ale celá hra mi problikává a celkem dost špatně se někdy orientuje.

Když mi strejda PC s dosazenou grafikou donesl tak mě upozornoval že hra bude blikat a říkal že je to tím že ta grafická karta tu hru nepodporuje ale mě se to moc nezdá. Třeba může být problém jinde.

GPU: ATI Radeon X1950 GT

Ke grafice nejsou nainstalovány ovladače jelikož hra funguje jen s ovladači na NVIDIA G Force

GPU: ATI Radeon X1950 GT
Ke grafice nejsou nainstalovány ovladače jelikož hra funguje jen s ovladači na NVIDIA G Force

to ti nakukal kdo? požadavky:
http://mafia.czech-games.net/mafia-ii/hw-naroky/
jde jen o to, že ten tvůj prehistorický radeon není herní karta, to je max na přehrávání videa na 2 monitorech najednou.

příště buď tak laskav a na jednu grafiku zakládej jen jeden dotaz, nejsi tu sám.
https://pc.poradna.net/questions/2723161-vyber-grafiky-mafie-2

Příště bud tak laskav a přečti si minulé téma.

Tam jsem se ptal na VÝBĚR NOVÉ grafiky a tady jsem chtěl vědět jestli je chyba v grafice nebo jinde.

A jak jsem na to přišel? Úplně normálně.

Aktuálně jsou nainstalovány ovladače k NVIDIA G Force a hra jakž takž šlape. Jakmile však nahodím ovladače k mé grafice tak hra nefunguje.

Mafia 2 totiž vyžaduje svůj vlastní ovladač grafiky

ano, tu blbost už jsi tu jednou psal.

takže jsi požadavky na herní grafiku nečetl, i když tu máš odkaz 2x?
a na grafiku ati/amd zkoušíš ovladače nvidia geforce? doma všichni zdrávi?

Já ano ale ty asi ne.

Když hra vyžaduje ovladač Nvidie tak nemůžu mít pro ATI Radeon.

Když mám nahozen ovladač pro Radeon tak hra hodí chybovou hlášku o tom že mám nepodporovaný ovladač grafiky abych nainstaloval ovladač pro GPU.

A tudíž (ještě ti to zvýrazním abys rozumněl) KDYŽ MĚ HRA PUSTÍ POUZE S VLASTNÍM OVLADAČEM (NVIDIA G FORCE) TAK CO MÁM ASI DĚLAT??????

P.S: tímto zdravím adminy pokud se na tohle téma koukají. Nezapomente mi dát ban za to že tu někoho urážím :DDD

Aha vlastně já tu nejsem registrovaný. Nu což. Smůla :P

Admini tě taky zdraví a mají pro tebe jedno sladké tajemství: ban se dá udělit i bez registrace. (host)

Píšeš bludy. To, že grafická karta AMD jede s ovladači nVidia je asi tak pravděpodobné, jak tvrzení, že při + 10 °C se na rybníku udělá led.

Ovladače nVidia (a vlastně jakékoliv) se nainstalují jen a pouze tehdy, pokud najdou odpovídající HW, v tomto případě tedy grafickou kartu nVidia. Pokud bys měl opravdu grafiku AMD, nikdy by se Ti nepodařilo nainstalovat ovladače nVidia.

Chtělo by to si ujasnit, jaký HW tam opravdu máš a zejména jestli se někdo obtěžoval instalací ovladače čipsetu základní desky.

Ovladač PhysX není ovladač grafické karty - jen aby bylo jasno.
Mafia2 potřebuje PhysX a pokud nemáš HW, který tyto výpočty umí, běží jen SW emulace - proto to problikávání:

PhysX je možné akcelerovat jak pomocí cpu tak pomocí gpu. Má to ale háček, ne všude to funguje ( přes cpu ) a když ano, je to pekelně náročné, nebo se nedočkáme veškerých efektů jako v GPU verzi

Sejmuté okno Správce úloh neříká vůbec nic.

krásne nic neříkejíci screenshot,... zrejme sám ani nevieš aké drivery už má nainštalované v tom PC, 0 info o HW počítače, 0 info o tom aké drivery máš nainštalované, furt len meleš svoje nesmysli,... seš marný.

To je jak kdyby si mi tvrdil že v pračke vieš umyť riady...

mne chybí možek? :-D hlavne že ty máš rozumu tolik že si dokázal vymyslieť pračku čo ti umyje riady.... možno bys to mohl vo Vískach ísť predávať na tržnicu, by si zarobil za svoj výrobok.

Ty taky zasloužíš varování. Zatím jsi sem napsal akorát neužitečný a ofenzivní příspěvky. (Prasak)