Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čierna obrazovka na ntbuku

Zdravím, na noteboku sa mi po zapnutí zobrazí obrazovka iba na chvilu s nápisom asus... potom iba čierna obrazovka, no na LCD obrazovke (externej) všetko funguje akurát na ntbuku je čierna obrazovka. Neviemm ako to vyriešiť, skúšal som z neho všetko povyťahovať a spustiť ale aj tak stále ten istý problém.

Dobrý deň,

mohli by poskytnúť nasledovné informácie?

Model notebooku
Operačný Systém

Môže sa jednať o chybný driver, chyba v OS, ale aj napr. že len ste nechcene zmáčkli win+P (ktoré prepína zobrazovanie medzi monitormi).

Skúsil by som nabootovať Live Linux, ak tam displej funguje, je to len chyba v OS, alebo driveroch,...

Skúsil by som takteiž zresetovať BIOS do pôvodných nastavení.

Driver stiahnete zo stránky výrobcu notebooku.

Ak nepomôže, potom sem napíšte...

Ako posledné riešenie bude preinštalovanie Windowsu.

Ntbuk som kupil pred par mesiacmi, ovladace su aktualne tak isto aj vsetky aktualizacie windowsu, este dnes fungoval. Nechtiac som ho restartoval a slkopil som ho. Po odklopeni sa mi dokoncilo restartovanie a zacal tento problem. Cely cas bol pritom pripojeny na externu obrazovku.

Vidíš to ma ani nenapadlo :-)

Ale u Asusu myslím že si vypnutie obrazovky pamätá iba kým nevypneš/nezapneš notebook...