Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čierna obrazovka na ntbuku

Zdravím, na noteboku sa mi po zapnutí zobrazí obrazovka iba na chvilu s nápisom asus... potom iba čierna obrazovka, no na LCD obrazovke (externej) všetko funguje akurát na ntbuku je čierna obrazovka. Neviemm ako to vyriešiť, skúšal som z neho všetko povyťahovať a spustiť ale aj tak stále ten istý problém.

Dobrý deň,

mohli by poskytnúť nasledovné informácie?

Model notebooku
Operačný Systém

Môže sa jednať o chybný driver, chyba v OS, ale aj napr. že len ste nechcene zmáčkli win+P (ktoré prepína zobrazovanie medzi monitormi).

Ntbuk som kupil pred par mesiacmi, ovladace su aktualne tak isto aj vsetky aktualizacie windowsu, este dnes fungoval. Nechtiac som ho restartoval a slkopil som ho. Po odklopeni sa mi dokoncilo restartovanie a zacal tento problem. Cely cas bol pritom pripojeny na externu obrazovku.