Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno The sims 4 a akutalizace windows 10

Ahoj potřebuju pomoct koupila jsem si nový windows 10 a vše fungovalo úžasně i hry no a o 3 týdny později se mi aktualizoval windows 10 přidali se různé funkce a po tom nešli hry žádný zaply se a sekli se tak jsem hry přeinstelovala všechny hry a zas to fungovalo nervalo dlouho a já hrála the sims 4 a vytvořila jsem si tam domácnost šlo to parádně no a dneska jsem hru zapla a celá domácnost byla pryč :( :( nejde to nějak vrátit nebo tak nebo opravit ten pc?

Všetko, čo si vytvoríš a ukladáš, je v samostatnej zložke, často na C:\Docuents and Settings\menouctu\Electronics Arts\The Sims 4\saves... a tam máš potom jednotlivé uložené veci (často pod názvom "Slot_0000000x.save) - to x sa mení podľa slotu uloženia.
Ak to tam nemáš, tak hľadaj, kde sa to uložilo. Spusti hru a skús niečo uložiť (Save) - aby sa vytvorila tá podzložka. A potom, ak nájdeš na inom mieste tie svoje, tak to tam "šupneš".