Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měl bych počkat na novou generaci VR?

Zdravim všechny,

chtěl bych se zeptat na otázku v samotném nadpisu. Již dlouho zvažuji koupi VR (konkrétně ještě nevím), konečně na to mám PC naprosto připraven (i7-8700K, ASUS ROG Strix 1080Ti) ale všiml jsem si, že cena VR headsetu rapidně klesla. Proto zvažuji, jestli nebude lepší počkat na novou generaci a vás se zde chci zeptat, zda-li nemáte nějaké info, co chystají přední značky (HTC Vive, Oculus Rift...). Je to poměrně nemalá částka a tak se nechci unáhlit. Samozřejmě jsem nejprve Googloval ale nějaké konkrétní info jsem nenašel. Zase nechci čekat na nextgen 5 let, obzvlášť, když včera před půlnocí vyšla čeština do Fallout 4 a zřejmě bez problému funguje i v HTC Vive, podle samotných tvůrců překladu. Omlouvám se pokud je téma až moc obecné. Přeji všem klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů do nového roku.

Jasně, tak si budu muset prostě počkat na nějaké oficiální info ale tak jako tak, do toho jdu, je fakt, že sám nevim jestli za 3 roky budu mít na hry čas. V sedě hrát nechci, jen si to představuju konkrétně ve Fallout 4 VR, kde je chůze plně za pomocí ovladačů (pokud nemáte k dispozici prostor velikosti Commonwealthu ze hry). Každopádně díky za rady.