Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDD

Dobrý den. Před nějakým časem jsem měl problémy se svým stolním PC. Konkrétně při zapínání kdy se načítal i 20 minut nebo s programy, které se taktéž nenačítáy či padaly. Za nějakou dobu jsem vypojil svůj 1TB HDD a problém ustal. Neuběhlo dlouho a opět se začly dít věci uvedené výše v textu. Vypojil jsem tedy svůj druhý 1TB HDD a problémy ustaly a už se neobjevily. Žil sem tedy s jedním SSD diskem a 500GB HDD. Teď jsem si pořídil nový 2TB HDD s tím, že nahradí mé dva “problémové” disky. Po zapojení se disk objevil ve správě disku jako by měl nicméně když jsem ho chtěl aktivovat, házelo to chybové hlášky. Po dvou pokusech jsem PC restartoval a narazil jsem na starou známou načítací obrazovku která nebrala konce. Disk jsem tedy odpojil a PC opět najíždí bez problému. Netuší někdo prosím v čem by mohl být problém popřípadě jak jej opravit? Předem děkuji.

Beletria akurat tak na krichtoknihu.

Na IT poradni (je tu kopec znalych radcov), krori poradia, ale dotaz musi byt na pisany tak, aby sa radit dalo.
Nenapisal si nic o diskovom radici, ktory spavuje Tvoje disky (keby si napisal presny typ zakladnej dosky, tak si to vieme vyhladat).
a nenapisat ako mas diky pripojene, je naozaj tazko radit.

Je mozne (a da sa predpokladat), ze mas na doske aj iny diskovy radic (?) mimo chipsetu, ale to je vestirna.

Napis presny typ dosky. Napis kde a aky disk mas pripojeny (na doske moze byt pridany radic diskov).