Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné restartování notebooku

Dobrý den, mám ani ne 2 měsíce starý notebook a jednou za čas (doteď se mi to stalo asi 4x) se notebook restartuje, a to třeba i minutu po zapnutí nebo několik hodin po zapnutí. Neobjeví se žádná modrá smrt, nic, prostě se vypne a znovu zapíná. Mám notebook HP 15-ba072 Y5K38EA.

Operační systém jaký? Windows 10? Restartuje se při nějaké konkrétní činnosti, např. v zátěži (při hraní her)?

Zruš automatické restartování:
Win+Pause - Upřesnit nastavení systému - Spuštění a zotavení [Nastavení] - Automaticky restartovat

Dále zkontroluj prohlížeč událostí (Win+R - eventvwr)