Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta na PhysX

Zdravím vespolek, mám grafickou kartu MSI GTX1050ti a chtěl bych přidat další pouze na PhysX, slyšel jsem někde, že jde do počítače dát nějaká postarší jako např 9800GTX, jde to?
Dík za odpovědi

Ano, ovsem je to nesmysl. Sam jsem mel GTS250 a po koupi GTX570 jsem ji tam nechal na PhysX, ovsem casem me to prestalo bavit a kdyz jsem nechal pouze GTX570 jak na obraz, tak na PhysX, zjistil jsem, ze FPS vubec nepoklesly, protoze PhysX si proste tolik vykonu neveme. No a GTX1050Ti je vykonejsi grafika, takze to proste nema tuplem smysl.

Ne, pokud chces vyssi vykon, tak GTX1060/6. Ani nizsi verze GTX1060/3 se ti nevyplati, protoze vykon neni az zase tak vyssi nez GTX1050Ti/4.

Jinak osobne bych netaktoval, jestli taktovanim pridas 5FPS, tak budes mit hodne velky stesti, takze to moc smysl nema.