Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem automatické přihlášení

Ahojte. Prosím poraďte jak zapnout ve windows 10automatické přihlášení po režimu spánku a po hibernaci. Po startu se windows přihlásí. A ještě mi nejde spustit počítač pomocí klávesnice po hibernaci (po spánku to jde). V sedmičkách to fungovalo.
Díky

V sedmičkách to fungovalo.

takže to není čistá instalace od prodejce, ale vlastní domácí upgrade? ovladače - a fak nemyslím ty od mrchosoftu, které zjišťuješ ve správci zařízení.

taky si múžeš dohledat chyby v prohlížeči událostí (eventvwr.msc) -> protokoly windows -> systém.

Chyby to žádný neukazuje, ovladače jsou staženy přímo od výrobce. Grafika, deska. Je to čistá instalace sedmiček a upgrade. Ale k tomu probouzení klávesnicí. Všimnul jsem si, mohl jsem si taky všimnout dřív já blbec, že nejsou napájený USB po vapnutí a po hibernaci. Jak je ale zapnout. V biosu jsem spřímo položku na toto nenašel. Deska Intel Smackover DX58SO

Je to čistá instalace sedmiček a upgrade

proč to není čístá instalace w10?

podpora napájení usb výstupů může být v biosu.
možná taky zabere ve správci zařízení ve vlastnostech kořenových rozbočovačů usb zrušit v řízení spotřeby "povolit vypínat zařízení".

ale kvůli nepodpoře w10, kdy se nainstaluje ovladač s podporou jen základních funkcí, nemá cenu čekat zázrak a na probouzecí režimy se u stoláku vykašlat - když už se bez w10 neobejdeš.
taky máš asi zatržené, že po probuzení ti má vecpat přihlašovací obrazovku.