Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nainstalovano 16GB, viditelne 12GB RAM

Nedavno jsem upgradoval ramky z 8 GB (2x4Gb) na 16GB (4x4GB) a stalo se mi to , ze kdyz jsem sel na vlasnosti pocitace kouknout zda se to chytlo tak zde vidim Nainstalovano 16GB , viditelne 12GB , nevi nekdo co s tim ? Bios je updatlej a typy ramek jsou vzdy ob jedno.
Změna předmětu, původně: Co je príčinou. (karel)

nepomůže. pokud je něco vadně mimo windows (na moc procent), reinstalace win na to nemá vliv.
z toho co se tu psalo jsi stejně většinu nezkoušel, tak se s tím smiř.
ještě můžeš vybrat všechny ramky (nepíšeš ani co je to za směska, co za deska) a dávat je tam po jedné.