Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cim stahnout z YouTube video 1080p 60 FPS

Ahoj,
potrebuju z YouTube stahnout nekolik videi v rozliseni full HD, tj. 1920 x 1080 majici 60 FPS. Vyzkousel jsem asi 5 on-line stahovacu, ale zadny neumel videa v teto kvalite stahnout. Nektere weby sice stazeni slibovaly, ale pouze v ramci placene premium verze. Platit za to ale rozhodne nehodlam, jednak to neni nic tak duleziteho a navic si myslim, ze to nejaka sluzba musi umet i ve free verzi.
Dekuji za pripadne tipy.
Michal

loading...

Používam FreeRapid Downloader a tam si vieš nastaviť aj takúto možnosť pre sťahovanie z youtube. Je ale možné, že to rozlíšenie video nemá a tak ti ho nestiahne. Ja používam v nastavení sťahovanie najvyššej kvality aká je dostupná.

Ešte doplním, že je to síce externá aplikácia, ale sťahuje to takmer zo všetkého a určite to využiješ. Ľudia to porovnávajú s jDownloaderom, ale ten mi nikdy nefungoval a neviem teda posúdiť, čo je lepšie.