Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě nové tiskárny

Pánové nazrál čas koupit novou tiskárnu. Má současná mě sere (Canon Pixma MP 540 multifunkce inkoust), při každém plnění mě nechce načíst nádržky. Někdy se chytnou, někdy jako ted, ne a ne je načíst.
Tak dostala pěstí, mě technika která nechce fungovat dokáže pěkně nasejřit...

Takže muj názor je koupit tu nejlevnější tentokrát laser https://www.alza.cz/lexmark-cx317dn-d4842581.htm Co vy na ni?
Odrazuje mě, proč laser je tak velký (na výšku)?

No tak jsem proplachoval, a problém že to nechce načíst některé nádržky je furt stejný. Takže bud to nákup nových originálu zasobníku (cca 1500Kč) a poté se bude vrtat, abych mohl plnit.
Nebo nová tiskárna..

Tady náplně, pokud chci zabránit blbnutí nádržek tak jedině toto https://www.czc.cz/46s3so0sp8gj58f1dm41t6o77b/seznam

A navíc mě docházejí barvy, takže podle matematiky se mě vyplatí koupit to HP.

Tisková hlava se dá strčit pod vodu až z ní teče čistá voda, a poté ji vysušit (cca 10 let), a tiskne doted, teda pokud načte nádržky...

Tohle může být problém v případě, kdy máš hodně tvrdou vodu. Vodní kámen, to je prevít a trysky jsou docela malé... Asi bych to nenechal úplně vyschnout, případně propláchnout destilkou nebo isopropylem

Muj problém se menuje refit. Když byla nová, tak to byla jedna z nejlepších tiskáren co jsem viděl, co se týče kvality tisku. Jak čtu recenzi na to HP tak to říkám nebrat. Muj tisk dokumentu je i z refitu naprosto dokonalý, až na fotky. Tam jedině originál náplně.

Originál náplně jsem doléval 8 let, až mě napadlo si koupit refit a to byla ta chyba. Stručně potřebuji Canon náplně, které potom budu plnit.